The sims 3

15. února 2009 v 12:28 |  < O nÁs >
odložení the sims 3

Když jsme psali o zvěstech předznamenávajících nevyhnutelné - tedy odložení Sims 3 - objevilo se v komentářích mnoho pochybovačů. Nyní je vše jasné a oficiální tiskovou zprávou potvrzené. Skutečně dochází k odložení data vydání a to až na 2. června. Zpráva je na konkrétní důvody poměrně skoupá, nicméně je více než zjevné, že jde zejména o získání více času na marketing a správné načasování příchodu nové generace simů.
Hra totiž jinak působí poměrně dokončeným dojmem. Pokud se tedy na poslední chvíli nepřistoupilo k předělávání nějaké zásadnější části kódu. Dost možná se také mohlo ukázat, že zástupci komunity pozvaní na setkání s vývojáři nebyli až tak nadšeni, jak by si v EA představovali. Jedno je ovšem jisté, dodatečný čas určitě pomůže jak samotné hře, tak jejímu bezproblémovému uvedení na trh. A o to jde lidem z The Sims divize především.
Zároveň s odkladem vyšel nový vydařený trailer a dvojice obrázků. Také byla oficiálně poprvé zmíněna existence verze pro počítače MAC. V nově stanovený celosvětový termín uvedení The Sims 3 na trh se tedy dočkáte vedle PC verze rovnou také verzí pro MAC, iPhone/iPod Touch a mobilní telefony. Na konci traileru si můžete povšimnout koláže obličejů simů, tento motiv tvoří nyní také novou podobu balení hry.
Zdroj:xxx


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Peťo Peťo | E-mail | Web | 16. února 2009 v 20:58 | Reagovat

Rád spriatelím aj s týmto tvojím blogom=).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama