Listopad 2008

Dopis do vězení

13. listopadu 2008 v 21:17
Moj drahí synu!
Píšu pomalu,páč vím,že neumíš rychle číst. Už nebydlíme tam,kde jsme bydleli. Tvůj táta četl,že nejvíc dopravních nehod se stane ve dvacetikilometrovém okruhu od bydliště,tak jsme se přestěhovaly. Nemůžu ti napsat číslo domu,protože předešlí gádžové ho vzali s sebou,aby si nemuseli měnit adresu. V novém domě je všechno fajné. I pračku máme,i když nák nefunguje. Dala jsem do ní šaty,zatáhla za provázek a vod tý doby jsem je neviděla. Ale nejní to tu špatný. Minulý týden pršelo jen dvakrát. Poprvé tři,podruhé čtyři dny. Poslala jsem ti kabát, kterej si chtěl,ale podle tvýho otce,by byl balík kvůli knoflíkům moc těžkej,tak jsem je uřezala. Máš je v levý kapse.
Tvá sestra dnes ráno porodila,ale eště nevíme co. Tak ti nemůžu říct,esli si strejda,nebo teta. Konečně budem rozrostlejši rodina. Konečně mam čtrnáctý vnouče. Tvůj brácha si včera zabouchl klíče v autě,dost jsme se bály,protože trvalo víc než dvě hodiny,než mě s otcem z toho auta vysvobodili.
Soused minulý týden spadl do sudu s domácí hruškovicí. Zkoušeli ho vytáhnout,ale hrdinsky je přepral a utopil se. V krematoriu hořel tři dny. Budu mít eště edno dítě. Takže čekej dalšího sourozence.Tata to před půlrokem přehnal na toaletě v jedné restauraci a ja si spletla antikoncepci s praškama na bolest hlavy. Až se to narodí, tak to asi utopím nebo co.Třinácté děcko vychovávat odznova,tě pic,ani za nic(no možná za pár stovek na víc u sociálních dávek). Tak až přideš z lochu,tak ho naučíš krást a nadávat gadžům,ok? Kdyby to nešlo tak se ho zbavíme.Sousedka na Vánoce už nechce kapra tak uvidíme jestli si nedá cikánskou pečeni.
Ale jináč se nic zvláštního neděje,všechno ide ve starých kolejích. Tatu furt mlátí skini a bráchovi se ten jeho žigul pomalu rozpadá,což je škoda,bo to vytáhne až na šedesát kilometrů za hodinu a to už je vichr. Až se mi chlupy v pindě ježili. Tak se měj dobře a zkus ukrást to pruhované oblečení co tam nosí, určitě by mi slušelo.


TVOJE MILUJÍCÍ MATKA.
P.S.
Chtěla jsem ti eště dát náký love do obálky,ale už byla zalepená.

čau

12. listopadu 2008 v 16:06

Oznámení:

Chtěla bych se zeptat kdo by chtel spolupracovat na tomhle blogu semnou a dávat sem články atd at napíše do komentů svůj email a kolik mu je a jak se jmenuje

Podmínka:

Musí mít the sims 2

Děkuji a čau čau

ahoj

8. listopadu 2008 v 16:04
ahoj omlouvám se ale asi do 11.11 nebudu met internet tak tak asi tak mesíc sem ho ted nemela takže proto sem sem nic nepřidávala ted jsem u tety na pc ahojky